Sprzedaż, instalacja i wsparcie oprogramowania Wapro

Skorzystaj z naszej oferty – wprowadź skuteczność do swojego biznesu!

Edit Content

Wapro mag

Cena już od 199zł netto

sprzedaż i magazyn

Program do obsługi magazynu i sprzedaży. Aktualny, wydajny i nowoczesny.

Wapro mag dedykowany jest do efektywnej obsługi procesów sprzedaży oraz zarządzania magazynem w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych o zróżnicowanej skali działalności – od małych przedsiębiorstw jednoosobowych po średnie przedsiębiorstwa. Stanowi kompleksowe narzędzie, które integruje zarządzanie magazynem, obsługę procesu zamówień i sprzedaży, CRM oraz wspomaga inne kluczowe aspekty działalności handlowej przedsiębiorstwa.

Zarządzanie magazynem

Moduł do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej oraz zarządzania gospodarką magazynową firmy. Posiada wszystkie narzędzia potrzebne do pełnej automatyzacji pracy osób obsługujących magazyn.

Zarządzanie sprzedażą

Wspieranie i automatyzacja wszystkich procesów związanych z transakcjami sprzedaży (ustalenia cenników, realizacja zamówień i wystawianie dokumentów, raporty z przychodów, zysków i rentowności).

Moduł finansowy

Umożliwia pełną kontrolę finansów firmy oraz rozliczeń z kontrahentami, wspierając przy tym operacje e-przelewów.

Zarządzanie relacjami z klientem CRM

Zarządzanie zadaniami, kontraktami oraz korespondencją z klientem z wykorzystaniem wbudowanego programu pocztowego e-Poczta.

Integracja z e-Commerce i allegro

Gotowe integracje z platformami e-Commerce (w modelu B2B, B2M, B2C), z aukcjami allegro, z baselinkerem i marketplace. Wygodne i szybkie zarządzanie sprzedażą w Internecie.  

Gotowy do komunikacji z KSeF

Businesslink współpracuje i pośredniczy w wymianie dokumentów między programem fakturującym WAPRO Mag a rejestrem państwowym KSeF. Dodatkowo umożliwia bezpośrednią wymianę dokumentów (sprzedaży, zamówień) pomiędzy firmami.

 
Edit Content

Wapro fakturka

Cena już od 199zł netto

Program do fakturowania

Prosty, przejrzysty program do wystawiania faktur, zgodny z najnowszymi zmianami prawnymi.

Prosty program dla małych firm

Program został stworzony dla małych firm wystawiających maksymalnie kilkaset faktur lub paragonów miesięcznie.

 

Zarządzanie sprzedażą

System umożliwia obsługę jednej firmy na jednym stanowisku, dlatego będzie bardzo przydatny zarówno w sklepach, zakładach usługowych, jak i w jednoosobowych firmach.

Brak zarządzania magazynem

Program przeznaczony jest do wystawiania faktur w firmach, które nie prowadzą gospodarki magazynowej, ewentualnie do obsługi punktów sprzedaży, w których stan magazynu nie odgrywa istotnego znaczenia.

Łatwe użytkowanie

Zarządzanie zadaniami, kontraktami oraz korespondencją z klientem z wykorzystaniem wbudowanego programu pocztowego e-Poczta.

Edit Content

Wapro fakir

Cena już od 999zł netto

Finanse i księgowość

Nowoczesny program finansowo – księgowy dla małych i średnich firm

Samodzielny program księgowy lub element systemu WAPRO ERP

Program Finanse i księgowość WAPRO Fakir stosowany jako element składowy systemu zarządzania firmą współpracuje z innymi aplikacjami WAPRO ERP.
Użytkowany niezależnie stanowi kompletny, samodzielny, w pełni funkcjonalny program finansowo – księgowy.

Rozbudowane mechanizmy automatyzujące pracę

Program finansowo księgowy WAPRO Fakir zawiera wszystkie mechanizmy potrzebne do księgowania bieżącej działalności więc zaraz po zainstalowaniu jest gotowy do pracy. Pozwala na rozbudowę istniejących i tworzenie własnych automatów w celu lepszego dostosowania programu do indywidualnych potrzeb firmy.

 

Współpraca z WAPRO JPK i moduł e-Sprawozdania

Umożliwia zgodne z przepisami raportowanie dzięki współpracy z programem Jednolity Plik Kontrolny WAPRO JPK oraz wbudowanemu modułowi e-Sprawozdań.

 

Liczne ułatwienia dla Biur Rachunkowych

Program WAPRO Fakir w wariancie BIURO oferuje mechanizmy wspierające obsługę wielu klientów.

Edit Content

Wapro kaper

Cena już od 199zł netto

Księga podatkowa

Program do prowadzenia księgowości w małej firmie.

WAPRO Kaper to nie tylko podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (KPiR) ale kompletny, wygodny zestaw narzędzi do zarządzania małą firmą. Pozwala również rozliczać ryczałtową ewidencję sprzedaży, najem, prowadzić uproszczone płace, ewidencję środków trwałych i rozliczenie samochodów.

Prosty, przejrzysty, kompletny

Dzięki prostocie obsługi nawet użytkownicy rozpoczynający działalność gospodarczą mogą samodzielnie prowadzić dokumentację księgową oraz naliczać zobowiązania podatkowe oraz opłaty ZUS.

 

Dostępny również w chmurze

Możliwość korzystania z programu Księga podatkowa WAPRO Kaper jako usługi w chmurze WAPRO online pozwala oszczędzać czas i pieniądze związane z obsługa sprzętu i infrastruktury.

 

Ułatwienia dla Biur Rachunkowych

Wariant BIURO oferuje mechanizmy wspierające i automatyzujące obsługę wielu klientów.

 

Współpraca z WAPRO JPK

Umożliwia zgodne z przepisami raportowanie dzięki współpracy z programem Jednolity Plik Kontrolny WAPRO JPK .

Edit Content

Wapro JPK

Bezpłatny (w wersji START) dla posiadaczy aktualnej wersji oprogramowania WAPRO ERP: wapro mag, wapro fakir, wapro kaper i wapro fakturka.

Jednolity Plik Kontrolny

Program do obsługi JPK z Wapro

Zapis danych w plikach XML, zgodnych ze schematami JPK

Zapis danych w plikach XML, o strukturze logicznej zgodnej ze schematami JPK na podstawie: ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów, ewidencji VAT, ewidencji obrotu magazynowego, ewidencji faktur VAT, wyciągów bankowych

Automatyzuje proces importu i eksportu danych JPK

Umożliwia wysłanie przygotowanych plików JPK przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej. Odbiera i zapisuje w bazie danych Urzędowe Potwierdzenie Odbioru (UPO). Przechowuje dane przekazane organom podatkowym umożliwiając późniejszy wgląd.

Program licencjonowany, BEZPŁATNY w wariancie Start

Wymaga do działania aktualnej wersji jednego z programów: WAPRO Mag, WAPRO Fakir, WAPRO Kaper, WAPRO Fakturka.

Wariant BIURO umożliwia seryjną wysyłkę cyklicznych plików JPK

W wariancie Biuro pozwala również na seryjną wysyłkę cyklicznych plików JPK czyli plików wysyłanych co miesiąc, bez wezwania organów podatkowych (aktualnie dotyczy to plików JPK_VAT).

 
 
 
Edit Content

Wapro gang

Cena już od 899zł netto

Kadry i płace

Nowoczesny program kadrowo-płacowy

Doskonałe narzędzie dla działów kadr oraz rachuby płac

WAPRO Gang wspomaga pracę w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych czy usługowych. Chętnie wykorzystany również w jednostkach budżetowych. Znajduje zastosowanie w przedsiębiorstwach i instytucjach o zróżnicowanym stanie zatrudnienia i różnorodnych systemach wynagradzania, i rozliczania czasu pracy.

Pełna kontrola i sprawna wymiana informacji

Zapewnia sprawne zarządzanie pracownikami i listami płac, ewidencję nieobecności, współpracę z rejestratorami czasu pracy przy jednoczesnej ochronie danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem. Współpracuje z programem Płatnik, pozwala na elektroniczny transfer do PFRON oraz obsługę umów cywilnoprawnych.

 

Sprawne zarządzanie oraz współpraca z US i ZUS

Program ułatwia prowadzenie ewidencji kadrowej, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczenia społecznego oraz prowadzenie związanych z zatrudnieniem pracowników rozliczeń z Urzędami Skarbowymi i ZUS.

Dostepny również w chmurze

Program Kadry i Płace WAPRO Gang dostępny jest również online, jako usługa w chmurze (WAPRO Online), co pozwala oszczędzać czas i pieniądze związane z obsługa sprzętu i infrastruktury.